Бізнес-тестування ефективності співробітників

Бізнес-тестування ефективності співробітників
Пропозиція безплатного тестування ефективності співробітників для керівників підприємств

Згідно останніх статистичних даних, в Україні 57% найманих працівників відчувають емоційне виснаження або внутрішнє спустошення, 82% переживають відчуття розгубленості й емоційної байдужості, 70% не бачать сенсу у своїй діяльності. Психологічна допомога дозволяє уникнути вигорання, зберігаючи ефективність на 80%.

Досі проблема емоційного вигорання мало вивчена в Україні з психологічної точки зору. У той час як в країнах, де піклуються про психологічне здоров’я своїх громадян, ведеться багато досліджень. Тому ми просимо Вас допомогти нам у більшому розумінні цього феномену. Дослідження надасть нам дані, які допоможуть розробити ефективну програму профілактики емоційного вигорання у працівників. Ось приклад попереднього нашого дослідження.

Ми, українські психологи і психотерапевти, звертаємося до керівників підприємств з пропозицією співпраці. Ми створили науково-дослідний проект, мета якого – виявити причини емоційного вигорання, розробити практичні рекомендації для профілактики цієї проблеми й способи її вирішення. 

Пропозиція (pdf-файл)

 

Пропонуємо компанії:

  • а) провести тестування (50 хвилин);
  • б) провести інтерв’ю (35 хвилин);
  • в) оформити результат і надати рекомендації з покращення психічного здоров’я ваших співробітників.

Можливість для компанії:

На підставі проведених досліджень ми надамо професійну консультацію, як проводити профілактичну роботу, щоб запобігти емоційного вигорання конкретно у вашому трудовому колективі. Ми гарантуємо повну конфіденційність результатів дослідження.

                                                                      

Автори проекту:

Світлана Леонтіївна КравчукСвітлана Леонтіївна Кравчук – кандидат психологічних наук, доцент, старший науковий співробітник Інституту соціальної і політичної психології, автор 82 наукових статей й підручника «Експериментальна психологія: теорія і практика психологічного експерименту» з грифом МОН України, розробник численних авторських курсів.

У 2013 р. пройшла курс підвищення кваліфікації за напрямом «Інноваційні навчально-виховні технології (психолого-педагогічного спрямування)» в Київському національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (Свідоцтво про підвищення кваліфікації 12 СПК 806902).

У 2017 р. взяла участь у навчально-практичних тренінгах «ПОДОЛАННЯ ПСИХОТРАВМИ: арт-терапія, альтернативні методи вирішення конфліктів, педагогічно-терапевтична підтримка у надзвичайному стані» (40 акад. год.) (Сертифікат № 544/17).

Наукові інтереси – психологічне консультування та психотерапія, експериментальна психологія, математичні методи в психологічних дослідженнях, експериментальна психологія, психологія креативності, психологія агресії, загальна психологія, психодіагностика, психологія особистості.

Докладніше: 1 2 3


В’ячеслав Володимирович ХаланськийВ’ячеслав Володимирович Халанський психолог, сертифікований психотерапевт, член Української спілки психотерапевтів. Організатор міжнародних освітніх програм; автор досліджень у співпраці з фондом Templeton World Charity Foundation й Українським католицьким університетом (кафедра психології); участник таких проектів, як Langham Trauma Project, Eastern and Central European Mental Health Advisory Group, Medical Institute for Sexual Health, USA, GLE-International.

Докладніше: 1 


Вікторія Володимирівна БабичВікторія Володимирівна Бабич – кандидат медичних наук (2008), доктор філософії (PhD, 2009), асистент кафедри психіатрії та наркології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, лікар-психіатр вищої кваліфікаційної категорії, лікар-нарколог, медичний психолог, психотерапевт.

Стаж лікарської діяльності 22 роки, наукової – 14 років, педагогічної -10 років.

Автор понад 30 наукових праць, співавтор монографії «Нециркулярні депресії».

Учасник тренінг для тренерів программи UNODC: «Современные подходы и методы лечения и реабилитации лиц, зависимых от наркотических и психотропных веществ», 2012, Київ, Україна та Ореn Medical Institute Salzburg&Open Society Foundations Seminar in «OST in family practice in Ukraine», 2014, Salzburg, Австрія.

Основні напрямки професійної діяльності:

  • діагностика та лікування розладів психіки та поведінки (як невротичного так і психотичного спектрів) з використанням фармакотерапевтичного, психотерапевтичного (екзистенціальна, когнітивно-поведінкова та психоаналітична) та інших видів терапії;
  • лекційний та практичний курс «Психіатрія та наркологія» для студентів НМУ ім. О.О. Богомольця та фахівців-психологів курсу «Пропедевтика психічних розладів».

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, будь ласка, зв’яжіться з нами у будь-який зручний спосіб:

+38 (095) 420-15-34    [email protected] 

+38 (097) 011-96-93, +38 (095) 887-13-06    [email protected]                                            

 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!